Промоции


Сет задолжителна опрема со H4
НА ПОПУСТ

Сет задолжителна опрема со H4

1.380,00 ден.1.100,00 ден.

Сет задолжителна опрема со H4

Сет задолжителна опрема за во возило со торбичка.  Сетот содржи: сет за..

1.380,00 ден.1.100,00 ден.

 Menabo Yelo за 6 пара скии
НА ПОПУСТ

Menabo Yelo за 6 пара скии

7.000,00 ден.5.800,00 ден.

Menabo Yelo за 6 пара скии

Држач за скии кој се монтира на кровни носачи.Соодветен за 6 пара скии (Slalom, Carving, Nordic)&nbs..

7.000,00 ден.5.800,00 ден.

3 во 1 држач за таблет
НА ПОПУСТ

3 во 1 држач за таблет

1.500,00 ден.1.080,00 ден.

3 во 1 држач за таблет

Држач за таблет кој може да се постави на задниот дел на седиштата или на било која површина користе..

1.500,00 ден.1.080,00 ден.

Освежувач Smell & Drive - гел
НА ПОПУСТ

Освежувач Smell & Drive - гел

130,00 ден.90,00 ден.

Освежувач Smell & Drive - гел

Гел освежувач со врвка. Идеален за во возило, канцеларија или дом...

130,00 ден.90,00 ден.

Освежувач Smell & Drive - дрвен
НА ПОПУСТ

Освежувач Smell & Drive - дрвен

100,00 ден.60,00 ден.

Освежувач Smell & Drive - дрвен

Дрвен освежувач со врвка. Идеален за во возило, канцеларија или дом...

100,00 ден.60,00 ден.

Средство за чистење и полирање на возила
НА ПОПУСТ

Средство за чистење и полирање на возила

200,00 ден.100,00 ден.

Средство за чистење и полирање на возила

Средство за чистење и полирање на возила со висококвалитетни сосотојки. Безбеден да се користи на а..

200,00 ден.100,00 ден.

Организер за на седиште со отвор за таблет
НА ПОПУСТ

Организер за на седиште со отвор за таблет

340,00 ден.200,00 ден.

Организер за на седиште со отвор за таблет

Организер со прилагодлив систем за прикачување за сите седишта со потпирач за глава. Со транспарент..

340,00 ден.200,00 ден.

Освежувач Easy Clip
НА ПОПУСТ

Освежувач Easy Clip

130,00 ден.80,00 ден.

Освежувач Easy Clip

Со овој освежувач, лесно ќе додадете стилска точка во својот автомобил. Со својот деликатен дизајн ..

130,00 ден.80,00 ден.

Сет за нега на возила - син
НА ПОПУСТ

Сет за нега на возила - син

600,00 ден.300,00 ден.

Сет за нега на возила - син

Сетот содржи:2 во 1 микрофибер пад за миењеМрежеста страна - отстранува тврдоглави дамки о..

600,00 ден.300,00 ден.

Сет за нега на возила - розев
НА ПОПУСТ

Сет за нега на возила - розев

600,00 ден.300,00 ден.

Сет за нега на возила - розев

Сетот содржи: 2 во 1 микрофибер пад за миењеМрежеста страна - отстранува твр..

600,00 ден.300,00 ден.

Сет од шампон и четка со приклучок за црево
НА ПОПУСТ

Сет од шампон и четка со приклучок за црево

300,00 ден.230,00 ден.

Сет од шампон и четка со приклучок за црево

Совршен сет за брлескаво чисто возило!ШампонМногу ефикасен и универзален шампон за сите видови вози..

300,00 ден.230,00 ден.

Сунѓер - ракавица за миење
НА ПОПУСТ

Сунѓер - ракавица за миење

160,00 ден.80,00 ден.

Сунѓер - ракавица за миење

Мек сунѓер - ракавица за миење возила. Уникатниот дизајн овозможува заштита на прстите и ноктите при..

160,00 ден.80,00 ден.

Лубрикант за подмачкување
НА ПОПУСТ

Лубрикант за подмачкување

120,00 ден.60,00 ден.

Лубрикант за подмачкување

Лубрикантот содржи „самолеплива“ мешавина на масла која нуди целосно подмачкување на металните дело..

120,00 ден.60,00 ден.

Паста за гребнатини со боја
НА ПОПУСТ

Паста за гребнатини со боја

450,00 ден.220,00 ден.

Паста за гребнатини со боја

Специјална формула за отстранување на мали гребнатини и кружни ознаки, а во исто време додава боја...

450,00 ден.220,00 ден.

Полир-спреј во боја
НА ПОПУСТ

Полир-спреј во боја

550,00 ден.350,00 ден.

Полир-спреј во боја

Спреј полир во боја со кој брзо и едноставно се постигнува засилен интензитет на бојата, восочна заш..

550,00 ден.350,00 ден.

Прикажани 1 до 15 од 70 (5 страни)