• 3 во 1 држач за таблет

3 во 1 држач за таблет

3 во 1 држач за таблет

Производител:Cartech
Код на продуктот:A29604
Достапност:Out Of Stock
  • 1.500,00 ден.

    1.080,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Држач за таблет кој може да се постави на задниот дел на седиштата или на било која површина користејќи ја моќната вакуум гумичка.
Соодветен за уреди од 7 до 10 инчи.
Со меки гумени рабови и заден дел за максимална заштита на уредот.
Изработен од издржлива ABS пластика.
Ротира за 360 степени и се навалува за 45 степени за постигнување на идеален агол.

Начин на поставување:
Ослободете ги двете куки и поставете го држачот под потпирачите за глава на предните седишта (погледнете ги сликите на пакувањето)
Затегнете и прилагодетете го аголот