• Turtle Wax Black in a flash Гел за  гуми и пластики

Turtle Wax Black in a flash Гел за гуми и пластики

Turtle Wax Black in a flash Гел за гуми и пластики

Производител:Turtle Wax
Код на продуктот:FG52812
Достапност:977
  • 480,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Гел наменет за чистење и обнова на сите надворешни  гумени и пластични површини на автомобилот. Богатиот спој на силикони и восоци ја враќаат бојата на избледнатата пластика и и даваат сјај. 
Долготрајната формула е отпорна на вода и трае со месеци. 

Пакување: 300ml