• Неутрализатор на непријатни миризби

Неутрализатор на непријатни миризби

Неутрализатор на непријатни миризби

Производител:Dr. Marcus
Код на продуктот:DR376
Достапност:906
  • 180,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Ефективно ги отстранува сите непријатни миризби од материјалите и воздухот (чад, храна, фарба, тоалет, канта за отпадоци, фекалии, мувла и.т.н.) За разлика од останатите хемиски средства, Odour Eliminator со посебната Neutra Fresh ® технологија од Dr.Marcus, ги впива миризбите наместо да ги маскира.

150ml