• Магнетска подметка за седиште

Магнетска подметка за седиште

Магнетска подметка за седиште

Производител:Eurostil
Код на продуктот:E6722/E6725
Достапност:943
  • 450,00 ден.

Достапни опции


0 мислења Напиши мислење


Оваа магнетскa подметкa за седиште со масажер е едноставен начин да го заштитите седиштето од кинење, дамки и бледеење. Направенa од цврст материјал оваа подметка ќе ви го направи патувањето поудобно и релаксирано.

 Соодветна за секаков тип седишта

Достапни бои: сива, и црна

1 парче