• Каиши за врзување товар 2x2.5m

Каиши за врзување товар 2x2.5m

Каиши за врзување товар 2x2.5m

Производител:Eurostil
Код на продуктот:E6748
Достапност:995
  • 240,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

Каиши за врзување на товар кои се совршен начин за сигурно да ги прицврстите товарот на вашето возило, мотор, камион.

Со две силни метални токи за максимална безбедност.