• Ластици за товар со 8 куки

Ластици за товар со 8 куки

Ластици за товар со 8 куки

Производител:Eurostil
Код на продуктот:E67893
Достапност:998
  • 220,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Ластици за врзување товар, со 8 метални куки.

Должина на секој ластик: 1m

Ширина: 10mm