• Turtle Wax Spot Clean - отстранувач на дамки

Turtle Wax Spot Clean - отстранувач на дамки

Turtle Wax Spot Clean - отстранувач на дамки

Производител:Turtle Wax
Код на продуктот:FG54049
Достапност:998
  • 570,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

  

Spot Clean е пена за длабинско чистење и отстранување на најтврдокорните дамки и непријатни мириси.

Со делотворност од OXI Хипер пена и распрскувач кој центирано аплицира со силен притисок немате потреба од користење на четка. Едноставно оставете ја пената да делува  пребришете со микрофиберна крпа.

Додека делува на отстранување на дамките, Spot Clean отстранува и непријатни миризби со помош на Odor-X технологијата.

500ml