• Dr Marcus Pump Spray Black

Dr Marcus Pump Spray Black

Dr Marcus Pump Spray Black

Производител:Dr. Marcus
Код на продуктот:DR282
Достапност:994
  • 200,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

Одличен квалитет на француски парфеми во различни верзии на мириси спакувани во стаклено шише со распрскувач.

Одличен избор за оние кои сакаат да го освежат своето возило на невообичаен начин.

Освежувачот покрај во автомобил, може да се користи и во дом и канцеларија.

Пакување: 50ml