• Антифриз ЕКО -40 °C

Антифриз ЕКО -40 °C

Антифриз ЕКО -40 °C

Производител:Eurostil
Код на продуктот:BAE1
Достапност:961
  • 90,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

Антифриз  EKO -40 °C

Средство против замрзнување, корозија и прегревање на системот за ладење на моторот на база на етилен гликол.

Содржи ефикасни адитиви против корозија и пенење.

Пакување: 1Л