• Сунѓер - ракавица за миење

Сунѓер - ракавица за миење

Сунѓер - ракавица за миење

Производител:Kent
Код на продуктот:KP020
Достапност:Out Of Stock
  • 160,00 ден.

    80,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Мек сунѓер - ракавица за миење возила. Уникатниот дизајн овозможува заштита на прстите и ноктите при миење.