• Паста за гребнатини со боја

Паста за гребнатини со боја

Паста за гребнатини со боја

Производител:Turtle Wax
Код на продуктот:FG6897
Достапност:993
  • 450,00 ден.

    220,00 ден.

Достапни опции


0 мислења Напиши мислење

Специјална формула за отстранување на мали гребнатини и кружни ознаки, а во исто време додава боја.

Начин на употреба:
Површината треба да биде чиста. Тестирајте на незабележителна површина за да видите дали се совпаѓа бојата. Нанесете мала количина на чиста и мека крпа. Со поголем притисок и кружни движења нанесете врз гребнатината се додека не ја отстраните. Отстранете го остатокот пред да се исуши.


Пакување: 150гр