• Организер за на седиште со отвор за таблет

Организер за на седиште со отвор за таблет

Организер за на седиште со отвор за таблет

Производител:Cartech
Код на продуктот:A47102
Достапност:989
  • 350,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Организер со прилагодлив систем за прикачување за сите седишта со потпирач за глава. Со транспарентен отвор за гледање на таблет. Со мрежаста преграда за чување пијалоци, документи, очила и останати често користени предмети.

Димензии: 50х29цм