• Надворешен штитник од сонце

Надворешен штитник од сонце

Надворешен штитник од сонце

Производител:Cartech
Код на продуктот:A56001
Достапност:990
  • 300,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Надворешен штитник од сонце за преден ветробран.
Рефлектира сончеви зраци и го штити вашето ветробранско стакло. 
Изработен од најквалитетна алуминиумска фолија.