• Преден бришач - FLAT

Преден бришач - FLAT

Преден бришач - FLAT

Производител:Eurostil
Код на продуктот:NF028
Достапност:1000
  • 350,00 ден.

Достапни опции


0 мислења Напиши мислење

Преден бришач нов тип FLAT - едно парче 

Идеален допир со стаклото и при големи брзини и повеќе адаптери за можност за поставување на различни видови возила.