•  Turtle Wax Fresh shine Спреј за маска Outdoor

Turtle Wax Fresh shine Спреј за маска Outdoor

Turtle Wax Fresh shine Спреј за маска Outdoor

Производител:Turtle Wax
Код на продуктот:FG51788
Достапност:985
  • 400,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Спреј за маска (кокпит) со повеќе мириси. Остава прекрасен сјај на маската по нанесувањето, а воедно и ги отстранува сите нечистотии.

Овој спреј содржи формула која овозможува долготраен сјај и заштита на пластиката како и пријатен мирис во кабината. Самиот спреј веднаш го обновува секој пластичен дел, гума и винил и не дозволува бледеење и пукање. Во исто време мирисот што го содржи спрејот овозможува пријатно чувство во кабината и до 8 дена. Антистатичкото дејство во комбинација со силикони овозможува ефикасна заштита и ефикасно одбивање на правта и нечистотијата.

Пакување: 500ml