• Четка за бандажи

Четка за бандажи

Четка за бандажи

Производител:Kufieta
Код на продуктот:KU7226
Достапност:1000
  • 230,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

Округла четка за чистење бандажи

Со мека, гумена и удобна рачка

Должина: 28cm