• Menabo Professional ролер за товар

Menabo Professional ролер за товар

Menabo Professional ролер за товар

Производител:Menabo
Код на продуктот:M1025
Достапност:1000
  • 3.900,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

Ролер кој го олеснува товарењето на кровните носачи на возилото

1.4m