• Farad Koral N20 White 480L

Farad Koral N20 White 480L

Farad Koral N20 White 480L

Производител:Farad
Код на продуктот:FA/20 bianco
Достапност:1000
  • 20.000,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

Капацитет: 480L

Надворешни димензии: Д - 190 cm; Ш - 80 cm; В - 40 cm

Внатрешни димензии: Д - 182cm; Ш - 72cm
Тежина на куферот: 1
kg
Максимален товар: 75 kg
Материјал: ABS пластика

Боја на капакот: Бела глазирана (достапен и во црна глазирана, сива глазирана, сива мат, црна мат)

Боја на долниот дел: Мат црна
Заклучување: Централно на 3 точки
Отварање: Двострано

Каиши за прицврстување: Вклучени

Монтажа на кровни носачи: Со U-стегачи или систем за брзозатегачко фиксирање
Сертификати за квалитет: City Crash Test, TUV/GS
Аеродинамика: Направени тунелски тестови

Произведено во: Farad Италија
ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕ ПОДЛЕГНУВА НА БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ПОРАДИ ГАБАРИТНИТЕ ДИМЕНЗИИ