• Green Valley Strike 440L

Green Valley Strike 440L

Green Valley Strike 440L

Производител:Levup
Код на продуктот:AU158502
Достапност:999
  • 19.400,00 ден.


0 мислења Напиши мислењеКапацитет: 440L

Надворешни димензии: Д – 199 cm; Ш – 84 cm; В – 35 cm
Тежина на куферот: 
18 kg
Максимален товар: 50
 kg
Материјал: ABS

Боја на капакот: Црна 

Боја на долниот дел: Мат црна
Заклучување: Централно на 3 точки
Отварање: Двострано
Монтажа на кровни носачи: Систем за брзо фиксирање
Сертификати за квалитет: TÜV/GS


Произведено во: Италија

ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕ ПОДЛЕГНУВА НА БЕСПЛАТНА ДОСТАВА