• Освежувач Easy Clip

Освежувач Easy Clip

Освежувач Easy Clip

Производител:Dr. Marcus
Код на продуктот:DR362
Достапност:Out Of Stock
  • 130,00 ден.

    80,00 ден.

Достапни опции


0 мислења Напиши мислење


Со овој освежувач, лесно ќе додадете стилска точка во својот автомобил. Со својот деликатен дизајн во комбинација со пријатен мирис од француски парфем е идеален придружник при патување. Времето поминато во автомобилот ќе ви биде попријатно за вашите сетила. Трајноста достигнува до 45 дена.Употреба: Овој освежувач се вметнува на вентилационите режетки. Со својата мала форма и равен клип, дизајниран е да се монтира со еден допир.