• Сет од шампон и четка со приклучок за црево

Сет од шампон и четка со приклучок за црево

Сет од шампон и четка со приклучок за црево

Производител:Dr. Marcus
Код на продуктот:DR328/A30014
Достапност:994
  • 300,00 ден.

    230,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Совршен сет за брлескаво чисто возило!


Шампон


Многу ефикасен и универзален шампон за сите видови возила. Префинето ги отстранува нечистотиите. Спречува било какво оштетување на каросеријата и дава прекрасен изглед. Дополнително штити од UV зраци, ја прави каросеријата отпорна на повеќе видови на негативни атмосферски услови и остава долготраен сјај.  Во пакување од 1L, овој производ ќе ве служи долго време.


Четка

Оваа корисна четка со многу меки влакна се поврзува со вашето црево и има систем за вклучување и исклучување за заштеда на вода. Иделна за автомобил, караван или околу дворот.