• Церади

Церади

Церади

Производител:OtoTop
Код на продуктот:2957-2958
Достапност:999
  • 2.300,00 ден.

Достапни опции


0 мислења Напиши мислење

Церади за автомобили кои се со висок квалитет. Отпорни на ултравиолетови зраци, 100% водоотпорни, 100% рефлектирачки. 

Се употребуваат за заштита на автомобилот од сонце во летниот период или од снег во зима.


Достапни димензии:

L - 480x175x120 cm
XL - 530x175x120 cm