• menabo Shuttle за 2 пара скии

menabo Shuttle за 2 пара скии

menabo Shuttle за 2 пара скии

Производител:Menabo
Код на продуктот:M083
Достапност:997
  • 4.300,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Магнетен држач за скии. 
Соодветен за 2 пара скии (Slalom, Carving, Nordic).
Максимална носивост: 12 kg
Со систем за заклучување. 
Димензии: Д - 27 cm; Ш - 17.5 cm; В - 50 cm
Тежина: 3.60 kg
Максимална брзина на возење со монтиран држач: 130 km/h 
Материјал: Полимер
Сертификати за квалитет: TUV/GS, City Crash Test

Произведено во: Menabo Италија