Turtle Wax


Turtle Wax Super Hard Shell Finish восочна паста за полирање

Turtle Wax Super Hard Shell Finish восочна паста за полирање

  Turtle Wax Original 500мл е продуктот со кој започна се. Базиран на оригиналната формула..

800,00 ден.

Turtle wax TAR AND GLUE REMOVER 400ml - отстранувач на катран и лепак

Turtle wax TAR AND GLUE REMOVER 400ml - отстранувач на катран и лепак

Формулата со високи перформанси ефикасно ги отстранува наслагите од патниот катран и остатоците од л..

790,00 ден.

Turtle Wax Wet 'n Black гел за реставрација и сјај на гуми и пластики

Turtle Wax Wet 'n Black гел за реставрација и сјај на гуми и пластики

  Третман во еден чекор за реставрација на гуми, надворешни пластики и браници кој ќе им ..

790,00 ден.

turtle wax Wet 'n Black дресинг за гуми

turtle wax Wet 'n Black дресинг за гуми

790,00 ден.

turtle wax Wet 'n Black дресинг за гуми

Спреј дресинг за сјаен изглед на вашите гуми кој ги заштитува од UV зраци и спречува напукнување.&n..

790,00 ден.

Turtle Wax Wet 'n' Black Tyre Foam Спреј за чистење на гуми

Turtle Wax Wet 'n' Black Tyre Foam Спреј за чистење на гуми

  Активна формула во форма на пена која ги заробува нечистотиите пред да ги крене од гумат..

710,00 ден.

Turtle wax Wheel cleaner Спреј за чистење бандажи

Turtle wax Wheel cleaner Спреј за чистење бандажи

Брзо отстранува прашина, масло, катран и нечистотија од бандажите. Соодветствува за сите алуминиумск..

370,00 ден.

Turtle Wax Whole Car Blast Carribean Crush

Turtle Wax Whole Car Blast Carribean Crush

470,00 ден.

Turtle Wax Whole Car Blast Carribean Crush

Освежувач со посебната Odor-Х технологија која уништува непријатни миризби дури до 30 дена. Не оста..

470,00 ден.

Turtle Wax Whole Car Blast Kinetic Car

Turtle Wax Whole Car Blast Kinetic Car

470,00 ден.

Turtle Wax Whole Car Blast Kinetic Car

Освежувач со посебната Odor-Х технологија која уништува непријатни миризби дури до 30 дена. Не оста..

470,00 ден.

Turtle Wax Активна пена 5L

Turtle Wax Активна пена 5L

1.450,00 ден.

Turtle Wax Активна пена 5L

  Густа и богата активна пена која ги енкасуплира  и подига сите нечистотии и масноти..

1.450,00 ден.

Восок за полирање- Carnauba 500 ml

Восок за полирање- Carnauba 500 ml

530,00 ден.

Восок за полирање- Carnauba 500 ml

Овој восок за полирање е идеална комбинација на најдоброто од природата и најнапредата технологија о..

530,00 ден.

Паста за гребнатини со боја
Sale

Паста за гребнатини со боја

450,00 ден.220,00 ден.

Паста за гребнатини со боја

Специјална формула за отстранување на мали гребнатини и кружни ознаки, а во исто време додава боја...

450,00 ден.220,00 ден.

Полир-спреј во боја

Полир-спреј во боја

0,00 ден.

Полир-спреј во боја

Спреј полир во боја со кој брзо и едноставно се постигнува засилен интензитет на бојата, восочна заш..

0,00 ден.

Сет за полирање

Сет за полирање

0,00 ден.

Сет за полирање

Дава исклучително висок сјај не оставајќи бели траги. Може да се нанесува директно на сонце. Дава с..

0,00 ден.

Сет за полирање со паста

Сет за полирање со паста

550,00 ден.

Сет за полирање со паста

 Едноставни за употреба, ICE производите се специјално формулирани за да се обезбеди најдобра ..

550,00 ден.

Сет за суво миење

Сет за суво миење

750,00 ден.

Сет за суво миење

Спреј-шампонот Turtle Wax Waterless Wash е брз илесен начин да го измиете вашето возило во било кое ..

750,00 ден.

Прикажани 61 до 75 од 78 (6 страни)