Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/eurocommk/public_html/index.php:98) in /home/eurocommk/public_html/catalog/controller/module/popup.php on line 31Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 korektor za grebanici
  • Коректор за гребаници

Коректор за гребаници

Коректор за гребаници

Производител:Cartech
Код на продуктот:A6862
Достапност:Out Of Stock
  • 250,00 ден.

Достапни опции


0 мислења Напиши мислење


Пенкало - коректор за репарирање и маскирање помали гребнатини и оштети на бојата. 

Начин на употреба:
Исчистете ја површината која сакате да ја третирате.
Протресете го коректорот и притиснете за да се навлажни врвот.
Тестирајте го производот на мала, скриена површина за да се уверите дека бојата е соодветна.
Нанесете од производот на оштетеното место.
Отстранете го вишокот.
Оставете ја површината да се исуши од 1 до 48 часа.

Напомена: Овој производ нема да отстрани подлабоки гребнатини, само ќе ги маскира.

Достапни бои: Бела, Сребрена, Црна и Сина

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php71) in Unknown on line 0