Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/eurocommk/public_html/index.php:98) in /home/eurocommk/public_html/catalog/controller/module/popup.php on line 31Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 3 vo 1 drzac za tablet
  • 3 во 1 држач за таблет

3 во 1 држач за таблет

3 во 1 држач за таблет

Производител:Cartech
Код на продуктот:A29604
Достапност:998
  • 1.500,00 ден.

    1.080,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Држач за таблет кој може да се постави на задниот дел на седиштата или на било која површина користејќи ја моќната вакуум гумичка.
Соодветен за уреди од 7 до 10 инчи.
Со меки гумени рабови и заден дел за максимална заштита на уредот.
Изработен од издржлива ABS пластика.
Ротира за 360 степени и се навалува за 45 степени за постигнување на идеален агол.

Начин на поставување:
Ослободете ги двете куки и поставете го држачот под потпирачите за глава на предните седишта (погледнете ги сликите на пакувањето)
Затегнете и прилагодетете го аголот

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php71) in Unknown on line 0