• Farad Tuk Tuk N22 black 340L

Farad Tuk Tuk N22 black 340L

Farad Tuk Tuk N22 black 340L

Производител:Farad
Код на продуктот:FA/22 blackm
Достапност:1000
  • 12.700,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

 


Со модерен и аеродинамичен дизајн, направен од материјал отпорен на кршење, лупење, UV зрачење и анти-шок систем, Farad Crub е безбедна и елегантна опција за вашите потреби.

Со централно заклучување на три точки и патентиран безбедносен клуч. Двострано отварање за лесно товарење и растоварање на багажот и товарот.

 

 

Капацитет: 340L

Надворешни димензии: Д - 140 cm; Ш - 75 cm; В - 39 cm

Внатрешни димензии:  Д - 134 cm; Ш - 69 cm
Тежина на куферот: 12 kg
Максимален товар: 75-90 kg
Материјал: ABS
Боја на капакот: Црна мат

Боја на долниот дел: Мат црна
Заклучување: Централно на три точки
Отварање: Двострано

Монтажа на кровни носачи: Систем за брзозатегачко фиксирање
Сертификати за квалитет: City Crash Test, TUV/GS
Аеродинамика: Направени тунелски тестови

Произведено во: Farad Италија

ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕ ПОДЛЕГНУВА НА БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ПОРАДИ ГАБАРИТНИТЕ ДИМЕНЗИИ