• Farad Marlin N11 Silver Matte 530L

Farad Marlin N11 Silver Matte 530L

Farad Marlin N11 Silver Matte 530L

Производител:Farad
Код на продуктот:FA/11 silverm
Достапност:999
  • 18.600,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Капацитет: 530L

Надворешни димензии: Д - 225 cm; Ш - 80 cm; В - 42 cm

Внатрешни димензии: Д - 215 cm; Ш - 70 cm
Тежина на куферот: 18 kg
Максимален товар: 75-90 kg
Материјал: ABS
Боја на капакот: Сива мат(достапен и во црна мат)
Боја на долниот дел: Мат црна
Заклучување: Централно
Отварање: Двострано
Монтажа на кровни носачи: Систем за брзозатегачко фиксирање
Сертификати за квалитет: City Crash Test, TUV/GS
Аеродинамика: Направени тунелски тестови

Произведено во: Farad Италија


ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕ ПОДЛЕГНУВА НА БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ПОРАДИ ГАБАРИТНИТЕ ДИМЕНЗИИ