• Сет за чистење и полирање алуминиумски фелни

Сет за чистење и полирање алуминиумски фелни

Сет за чистење и полирање алуминиумски фелни

Производител:Turtle Wax
Код на продуктот:FG6104
Достапност:5
  • 430,00 ден.

    250,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Специјално создаден за брзо отстранување наталожена прашина од кочниците, сообраќаен отпад, маслени наслаги и кал, оксидација, оставајќи ги фелните блескаво чисти. Специјално формулиран за алуминиумски фелни.

 

Сетот содржи:

Спреј за чистење фелни 500мл

Апликатор

Апликатор-четка