•  Turtle Wax маица 75-годишнина

Turtle Wax маица 75-годишнина

Turtle Wax маица 75-годишнина

Производител:Turtle Wax
Код на продуктот:TWMaica
Достапност:74
  • 299,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Маица дизајнирана по повод 75 години од постоењето на Turtle Wax.

За секоја нарачка над 1.500 денариод брендот Turtle Wax, маицата ја добивате бесплатно.


Состав: 100% висококвалитетен, мек памук

Големина: XL