• Senso Home Ароматична миризлива свеќа

Senso Home Ароматична миризлива свеќа

Senso Home Ароматична миризлива свеќа

Производител:Dr. Marcus
Код на продуктот:DR784
Достапност:1000
  • 270,00 ден.

Достапни опции


0 мислења Напиши мислење


 

Senso Home линијата освежувачи за дом од Dr.Marcus се додаток кој ќе внесе стилски допир и  пријатна миризба во вашиот дом. Збогатени со француски парфем, овие освежувачи се исклучително истрајни со најдобар квалитет.


130гр.