• Навлака за волан-цветна

Навлака за волан-цветна

Навлака за волан-цветна

Производител:Eurostil
Код на продуктот:98100
Достапност:1000
  • 450,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

Навлака за волан со шарен дизајн, мека и удобна на допир

Димензија: М (37-39 cm)