• Спреј освежувач за простории 300ml

Спреј освежувач за простории 300ml

Спреј освежувач за простории 300ml

Производител:Dr. Marcus
Код на продуктот:DR000
Достапност:1000
  • 220,00 ден.

Достапни опции


0 мислења Напиши мислење


 

Senso Home линијата освежувачи за дом од Dr.Marcus збофатени со француски парфем ќе внесат пријатна миризба во вашиот дом. Овие освежувачи се исклучително истрајни со најдобар квалитет.

300ml