Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/eurocommk/public_html/index.php:98) in /home/eurocommk/public_html/catalog/controller/module/popup.php on line 31Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 wet n black sprej za gumi
  • Wet 'n black Спреј за гуми

Wet 'n black Спреј за гуми

Wet 'n black Спреј за гуми

Производител:Turtle Wax
Код на продуктот:FG4478
Достапност:994
  • 320,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Спреј за сјаен изглед на вашите гуми кој ги заштитува од UV зраци и спречува напукнување.

Ова средство овозможува врвен црн, долготраен и сјаен завршеток за ѕидовите на вашите пневматици. Не е потребно пребришување и е многу лесно за употреба. Неговата специјална формула која бргу се суши овозможува заштита на бојата на каросеријата. Ова средство исто така е иделно за користење на браниците и украсните делови, а во исто време ги заштитува од бледеење и пукање предизвикани од штетните UV зраци и лошите временски услови.

Начин на употреба:
1. Добро протресете ја боцата.
2. Осигурајте се дека ѕидот од гумата е чист и сув.
3. Држете ја боцата на растојание од 15 до 20 цм. од ѕидот на гумата и прскајте рамномерно по површината.
4. Дозволете да се исуши природно.
5. За максимални резултати, повторете го нанесувањето.

Пакување: 500 ml

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php71) in Unknown on line 0