• Освежувач за простории со стапчиња 100ml

Освежувач за простории со стапчиња 100ml

Освежувач за простории со стапчиња 100ml

Производител:Dr. Marcus
Код на продуктот:DR780
Достапност:1000
  • 450,00 ден.

Достапни опции


0 мислења Напиши мислење


 

Senso Home линијата освежувачи за дом од Dr.Marcus се додаток кој ќе внесе стилски допир и  пријатна миризба во вашиот дом. Збогатени со француски парфем, овие освежувачи се исклучително истрајни со најдобар квалитет.

Освежувачот фунционира на начин што стапчињата се натопуваат во парфемот а потоа истите умерено испуштаат миризба.

100ml