Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/eurocommk/public_html/index.php:98) in /home/eurocommk/public_html/catalog/controller/module/popup.php on line 31Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 Turtle Wax Super Hard Shell Finish vosocna pasta za poliranje
  • Turtle Wax Super Hard Shell Finish восочна паста за полирање

Turtle Wax Super Hard Shell Finish восочна паста за полирање

Turtle Wax Super Hard Shell Finish восочна паста за полирање

Производител:Turtle Wax
Код на продуктот:FG50187
Достапност:997
  • 600,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

  

Turtle Wax Original 500мл е продуктот со кој започна се. Базиран на оригиналната формула од 1950-тите години, оваа паста го нуди истиот сјај и лесна употреба.

Содржи уникатен бленд на восочни честички и честички за чистење на тврдокорна нечистотија и лесната оксидација.

Значително го подобрува нивото на сјајот и обезбедува долготрајна заштита против природните елементи.

 Балансирана формула која не содржи груби абразиви и не предизвикува појава на гребатинки и дамки благодарение на нежната природа на честичките.

500мл
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php71) in Unknown on line 0