• Turtle Wax Hybrid Solutions Керамички восочен спреј

Turtle Wax Hybrid Solutions Керамички восочен спреј

Turtle Wax Hybrid Solutions Керамички восочен спреј

Производител:Turtle Wax
Код на продуктот:00000
Достапност:1000
  • 1.200,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

  

-Само испрскајте, се суши без никакви траги, го забрзува сушењето.

-Содржи синтетички восочни полимери, ја зголемува длабочината на бојата и сјајот.

-Специјални хидрофобични и SiO2 полимери, уникатна мешавина инстантно придонесува за одбивност на вода и обезбедува отпорност од хемикалии и природни елементи со месеци.


Испрскај на влажна кола и исуши за неверојатен сјај и заштита

    -Нанесување во еден чекор: Најбрзиот начин за неверојатен сјај и издржлива заштита со само еден лесен чекор! Само испери ја колата, нанеси на влажна површина и исуши.

    -Керамички заситено: Специјалните хидрофобни и SiO2 полимери придонесуваат за одбивност на водата и пружаат хемиски отпорна заштита.

    -Синтетички восочни полимери: Овозможува супериорен и висок сјај и подобрена длабочина на бојата со само едно едноставно суво пребришување.

    -Помалку е повеќе: Оваа супер концентрирана формула докажано трае! Доволни се само едно или две прскања по панел како би се постигнал крајниот ефект.

    -Препознатлив мирис: Hybrid Solutions колекцијата содржи слатки и овошни мириси кои се неверојатно пријатни за сетилата.

    -Компатибилност: Може да се користи со сите конвенционални производи за перење на автомобили.

Пакување: 500ml