• Шампон за возила 5L

Шампон за возила 5L

Шампон за возила 5L

Производител:Turtle Wax
Код на продуктот:FG5198
Достапност:994
  • 400,00 ден.

    320,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Шампон за перење на возило - 5L (до 75 перења). 

Уникатен спој на нежни пенливи детергенти и природна моќ на чистење од портокалово масло, дизајниран за врвни перформанси при миење на вашиот автомобил. Со посебниот подобрувач на сјајот, возилото сјае додека го перете, а воедно и не го отстранува восокот. Лесно се плакне и целосно го открива природниот сјај на вашето возило.

Начин на употреба:
1. Исплакнете го возилото од поголема нечистотија со ладна вода.
2. Ставете 4 капачиња од шампонот во празна кофа.
3. Наполнете ја кофата со топла вода.
4. Исперете го возилото и исплакнете со ладна вода.
5. Исушете го со еленска крпа.


ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕ ПОДЛЕГНУВА НА БЕСПЛАТНА ДОСТАВА БЕЗ РАЗЛИКА НА ВКУПНАТА СУМА НА ФИНАЛНАТА НАРАЧКА