Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/eurocommk/public_html/index.php:98) in /home/eurocommk/public_html/catalog/controller/module/popup.php on line 31Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 sampon so vosok
  • Шампон со восок

Шампон со восок

Шампон со восок

Производител:Dr. Marcus
Код на продуктот:DR327
Достапност:984
  • 140,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Многу ефикасен и универзален шампон со восок за сите видови возила. Префинето ги отстранува нечистотиите. Восокот ја обложува каросеријата спречувајќи било какво оштетување и дава прекрасен изглед. Дополнително штити од UV зраци, ја прави каросеријата отпорна на повеќе видови на негативни атмосферски услови и остава долготраен сјај.  Во пакување од 1L, овој производ ќе ве служи долго време.

 

Начин на употреба:

1. Каросеријата треба да е ладна и испрана со вода за да се отстрани нечистотијата.

2. Пред употреба шишето да се протресе.

3. Ставете 50мл. од шампонот во 10л. вода.

4. 3/4 од водата да биде топла.

5. Поминете го возилото со сунѓер или мека четка.

6. Исплакнете со млаз вода.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php71) in Unknown on line 0