• Освежувач Cocktail

Освежувач Cocktail

Освежувач Cocktail

Производител:Dr. Marcus
Код на продуктот:DR706
Достапност:1000
  • 50,00 ден.

Достапни опции


0 мислења Напиши мислење


Сочни, овошни и кремасти коктели сервирани во вашето возило - звучи многу добро!

Совршено искомбинираните француски парфеми во овој освежувач ќе ве расположат и освежат со секое влегување во возилото.

Трајност: до 45 дена