• Освежувач Oriental

Освежувач Oriental

Освежувач Oriental

Производител:Dr. Marcus
Код на продуктот:DR689
Достапност:1000
  • 50,00 ден.

Достапни опции


0 мислења Напиши мислење


Чувствувајте се како на ориентален одмор секогаш кога ќе влезете во вашето возило!

Овој освежувач нуди совршено искомбинирани ароми за да ве заведат со својата автентичност и мистерија. 

Трајност: до 45 дена