• Четка за бандажи и детали

Четка за бандажи и детали

Четка за бандажи и детали

Производител:Kufieta
Код на продуктот:KU3118
Достапност:1000
  • 120,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

Четка за чистење бандажи и екстериерни детали.

Со мека, гумена и удобна рачка.

Должина: 21cm