Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/eurocommk/public_html/index.php:98) in /home/eurocommk/public_html/catalog/controller/module/popup.php on line 31Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 Turtle Wax Scratch Repair & Renew pasta za grebanici so vosok
  • Turtle Wax  Scratch Repair & Renew паста за гребаници со восок

Turtle Wax Scratch Repair & Renew паста за гребаници со восок

Turtle Wax Scratch Repair & Renew паста за гребаници со восок

Производител:Turtle Wax
Код на продуктот:FG50935
Достапност:994
  • 520,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Единствениот производ кој отстранува гребаници и ја заштитува третираната површина во исто време. Форулиран со прецизни абразиви безбедно отстранува лесни до тешки гребаници, холограми, трансфери на боја, дамки од вода и.т.н. Со додаден зацрвстувачки” восок кој ја заштитува површината. Резултатите се трајни и гребаниците не се враќаат по извесно време.

 

200mlWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php71) in Unknown on line 0