Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/eurocommk/public_html/index.php:98) in /home/eurocommk/public_html/catalog/controller/module/popup.php on line 31Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/eurocommk/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 Turtle Wax Hybrid Sealant vosok
  • Turtle Wax Hybrid Sealant восок

Turtle Wax Hybrid Sealant восок

Turtle Wax Hybrid Sealant восок

Производител:Turtle Wax
Код на продуктот:FG53139
Достапност:988
  • 580,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Производот за кој зборува цела автомобилска интернет заедница!

Turtle Wax Hybrid Sealant восокот содржи напредни худрофобни стврднувачи” (sealants) збогатени со природни карнауба восоци за да создадат ниво на сјај и мазна површина која досега не е постигната и видена од ниеден спреј восок. Се постигнува ефект на огледало со неверојатен сјај и долготрајна заштита. Благодарение на напредните агенси, производот може да се нанесе на суви и мокри површини без да остави дамки и линии. Овој восок може да се нанесе на СИТЕ надворешни површини без притоа да се грижите за масни остатоци.

 

500ml 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php71) in Unknown on line 0