• Микрофиберна крпа за стакло

Микрофиберна крпа за стакло

Микрофиберна крпа за стакло

Производител:Cartech
Код на продуктот:A3720
Достапност:1000
  • 150,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

Оваа микрофибер крпа за стакло нуди најквалитетно чистење на прозорците на вашиот автомобил. Ултра фината текстура чисти прозорци без да остави траги и го штити стаклото од гребење. Со својот велур микрофибер финиш, мазни резултати без траги од бришење и уникатниот „раб за конечен финиш“, оваа крпа за стакло е одличен додаток кој треба да го имате за чистење на прозорците на вашиот автомобил.

Димензија: 40х30цм