• Сет спреј за маска + гратис освежувач

Сет спреј за маска + гратис освежувач

Сет спреј за маска + гратис освежувач

Производител:Dr. Marcus
Код на продуктот:DR514/DR110
Достапност:1000
  • 250,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

Спреј за маска 500мл

Овој спреј ефективно се грижи маската и за сите пластични елементи во ентериерот и екстериерот на возилата. Ја штити пластиката од UV зраци и го враќа интензитетот на нејзината боја. Има анти-статичко дејство. Парфемот ефективно го освежува ентериерот на возилото.

Достапен во повеќе мириси.


Освежувач за на вентилација Slim/Harmony

Исклучителен освежувач за оние кои го вреднуваат врвниот квалитет. Современиот дизајн во комбинација со висок квалитет на француски парфем ќе остави пријатна и долготрајна миризба во вашиот автомобил, до 45 дена. 

Мирис: Диња