• Спреј за маска

Спреј за маска

Спреј за маска

Производител:Cartech
Код на продуктот:A6790
Достапност:995
  • 100,00 ден.

    50,00 ден.

Достапни опции


0 мислења Напиши мислење

Спреј за маска

Спрејот за маска содржи мешавина од силиконски масла и алкохол со природна арома. Силиконското масло ја враќа првобитната состојба на пластиката, гумата и винилот. Алкохолот ги чисти и елиминира нечистотиите од површините оставајќи свеж мирис.

Специјалната прскалка нуди прецизно прскање.

100 ml