• Штитници за врата

Штитници за врата

Штитници за врата

Производител:OtoTop
Код на продуктот:19628
Достапност:998
  • 200,00 ден.

Достапни опции


0 мислења Напиши мислење

Сет од две парчиња универзални штитници за врата кои лесно се поставуваат на работ на вратата, а се фиксираат цврсто благодарение на лепилото кое се наоѓа во жлебот.
Должина на парче:
60 cm (
може да се сечат по потреба) 
Достапни бои: црна, транспарентна