• Раткапни 15"

Раткапни 15"

Раткапни 15"

Код на продуктот:DS15026
Достапност:1000
  • 1.050,00 ден.


0 мислења Напиши мислење

Раткапни изработени од висококвалитетна пластика, истрајна, флексибилна и отпорна на удари и временски услови.

Достапни големини: 15"

Боја: Сребрена

Сетот содржи 4 раткапни и средишни украсни обрачи знакови